دندانپزشکی بدون درد

اشتراک گذاری این مطلب با دیگران :

دندانپزشکی بدون درد به کمک لیزر

با معرفی لیزر CO2‌ با طول موج 9.3 میکرومتر، بیماران درمان‌هایی با درد کمتر و بدون نیاز به بی‌حسی را تجربه می‌کنند. اختلاف هزینه چنین درمانی با توجه به تفاوت قابل ملاحظه‌ای که در راحتی درمان دارد، بدون شک قابل قبول است. اگر بگوییم لیزرهای CO2‌ توانسته‌اند ترس همیشگی افراد را از رفتن به مطب دندانپزشکی از بین ببرند، مبالغه نکرده‌ایم.

چرا درد دندانپزشکی با لیزر درمانی به حداقل رسیده است؟

اگر نزدیک شدن تیغ دندانپزشکی به دهان، لرزه بر تن شما می‌اندازد، لیزر درمانی می‌تواند یار جدید شما باشد. این تکنولوژی‌های نوری با انرژی بالا، بسیار کم‌تهاجمی‌تر از روش‌های قدیمی عمل می‌کنند. لیزر درمانی نیاز به دریل، تیغ جراحی و بی‌حسی در بسیاری از درمان‌های دندانی را از بین برده است. به کمک لیزر درمانی، حتی نمونه‌برداری و پر کردن دندان نیز بدون درد انجام می‌شود.
در لیزر درمانی برای جلوگیری از آسیب به بافت‌های مجاور، درمان‌ها با دقت بسیار بالا انجام می‌شوند. این درمان نیازی به بخیه و مراقبت‌های مربوط به آن ندارد. مزایای لیزر به همین‌جا ختم نمی‌شود، بلکه این ابزار قدرتمند با سترون کردن سطح، از عفونت باکتریایی دردناک نیز جلوگیری می‌کند.

لیزر سولئا

لیزر سولئا یکی از بهترین گزینه‌ها در صنعت لیزرهای بافت سخت و نرم است که در دندانپزشکی بدون درد مورد استفاده قرار می‌گیرد.
اگر هنگام مراجعه به دندانپزشکی بسیار مضطرب می‌شوید باید بی‌حسی انجام دهید، حتی اگر از احساس بی‌حسی و کرختی بعد از درمان متنفر باشید. ولی لیزر سولئا نیاز به بی‌حسی در بسیاری از بیماران را از بین برده است. سولئا اولین لیزر CO2 است که از طول موج تکی 9.3 میکرومتر برای درمان استفاده می‌کند. این لیزر با کنترل کامپیوتری، بافت و مینای دندان را در تمام زوایا و با سرعت و دقت بالا تبخیر می‌کند. به کمک لرزش‌های بدون درد و بدون نیاز به بی‌حسی، شما می‌توانید به راحتی درمان‌های بافت سخت و نرم دندانی را انجام دهید.

تزریق بدون درد

سال‌هاست دندانپزشکان برای تزریق مواد بی‌حسی از یک دستگاه واحد استفاده می‌کنند. احتمالاً پی بردن به این نکته که بخش قابل توجهی از درد و ناراحتی ناشی از تزریق، به دلیل سوزن دندانپزشک نیست، بلکه به دلیل جریان ماده بی‌حسی به درون بافت است شما را متعجب می‌کند. امروزه دستگاه‌های دیجیتال برای تزریق ماده بی‌حسی با جریان بسیار آهسته تولید شده‌اند.

دستگاه تزریق دیجیتال چیست؟

  • مانند یک سرنگ نیست.
  • مانند سرنگ، دردناک نیست.
  • بهتر از سرنگ عمل می‌کند.

دستگاه تزریق دیجیتال بسیار آهسته‌تر از آنچه در توان یک انسان است، ماده بی‌حسی را تزریق می‌کند. بسیاری از بیماران اظهار کرده‌اند که با این دستگاه، راحت‌ترین تزریق بی‌حسی را داشته‌اند. بی‌حسی بدون درد به بیماران کمک می‌کند تا به راحتی بر اضطراب ناشی از دندانپزشکی غلبه کنند.

تزریق بهتر برای همه بیماران

بدون در نظر گرفتن این نکته که شما چقدر از تزریق با سوزن ترس و واهمه دارید، قطعاً با تزریق دیجیتال راحتی بیشتری را تجربه خواهید کرد. دیگر تزریق دردناکی در کار نیست و در تمام طول درمان احساس بهتری خواهید داشت. استفاده از دستگاه تزریق دیجیتال، تنها یکی از تکنولوژی‌های نوین در کلینیک دندانپزشکی عماد است. ما در این کلینیک با استفاده از بهترین ابزارهای تخصصی و تکنیک‌های درمانی به دنبال ارائه خدمات بدون درد دندانپزشکی و جلب رضایت شما در تمام جلسات درمان هستیم.

سایر تکنولوژی های

کلینیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =