ما را دندانپزشکی بدون درد صدا کنید

درباره کلینیک دندانپزشکی عماد

کلینیک دندانپزشکی عماد با ماموریت ارائه بهترین خدمات دندانپزشکی نه تنها به انتظارات مراجعین پاسخ می دهد، بلکه به آنها کمک می کند تا لبخندی سالم در طول عمر داشته باشند.

هر عضو از تیم دندانپزشکی ما علاوه بر تخصص های ویژه، با شور و شوق زیادی متعهد به ارائه خدمات است. ارائه خدماتی نظیر انواع جراحی های دهان و دندان و ایمپلنت دندانی تا لمینت دندان و دندانپزشکی اطفال توسط متخصصان ما برای ارائه برترین خدمات درمانی و زیبایی، در این کلینیک انجام میپذیرد.

دکتر عماد دندانپزشک
در کلینیک دندانپزشکی عماد، با بکارگیری دستگاه‌های پیشرفته نظیر CAD / CAM، تصویربرداری دیجیتال، انواع لیزرهای دندانپزشکی، تزریق بدون درد و میکروسکوپ جراحی، دستیابی به بهترین نتایج درمانی را در حداقل زمان، ممکن می‌سازد.

بدون در نظر گرفتن این نکته که شما چقدر از تزریق با سوزن ترس و واهمه دارید، قطعاً با تزریق دیجیتال راحتی بیشتری را تجربه خواهید کرد. دیگر تزریق دردناکی در کار نیست و در تمام طول درمان احساس بهتری خواهید داشت. استفاده از دستگاه تزریق دیجیتال، تنها یکی از تکنولوژی‌های نوین در کلینیک دندانپزشکی عماد است. ما در این کلینیک با استفاده از بهترین ابزارهای تخصصی و تکنیک‌های درمانی به دنبال ارائه خدمات بدون درد دندانپزشکی و جلب رضایت شما در تمام جلسات درمان هستیم.

نگاه ویژه کلینیک عماد به مقوله پیشگیری و دندانپزشکی اطفال سبب شده است بخشی مجزا بدین منظور اختصاص یابد. در این بخش که فضای بسیار جذاب و کودک پسند دارد نیز از جدیدترین تکنولوژی‌ها استفاده شده است تا انجام خدمات دندانپزشکی بدون درد را برای کودکان عزیز فراهم آورد.

تیم دندانپزشکان

کلینیک

دکتر عماد کوثریه

پریودنتیست (متخصص جراحی و درمان بیماری‌های لثه و ایمپلنت‌های دندانی)

دكتر زهرا محتشم راد

دكتر زهرا محتشم راد

متخصص پروتزهای دندانی

دکتر محمدرضا رنجبری

متخصص اندودنتیکس (جراحی و درمان ریشه دندان)

دکتر یاسمن سامانی

متخصص زیبایی و ترمیم

دكتر سحر ستاری

متخصص اندودنتیکس (جراحی و درمان ریشه دندان)

دکتر نیوشا اباذریان

متخصص دندانپزشک اطفال

دکتر مهران یاوری

دندانپزشک عمومی

دکتر حمید یزدان پناه

دندانپزشک عمومی